#1 2010-02-28 13:43:26

 turquoiseee

Administrator

Skąd: Gołdap
Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 17
Punktów :   

Miracollo - hurtownia odzieży

Hurtownia odzieży - miracollo.pl

W hurtowni są ubrania, różnych firm, przede wszystkim sieciówek. Są to przede wszystkim końcówki kolekcji. Ceny są takie jak na stronie, podane pod zdjęciem. Minimalna liczba zamówienia to 20 sztuk. Poniżej tych 20 jest doliczane 10zł od sztuki dodatkowo. Wysyłka kosztuje 35zł, ale wraz ze wzrostem zamówienia, koszt wysyłki podnosi się. Realizacja zamówienia 10 dni roboczych, w soboty pracują tylko do 14. Zamówienia składam na e-mail: info@miracollo.pl
Od marca ciuchy będą zamawiane pakietami, takie decyzje podjęła hurtownia. Nie wiem czy będę zamawiać, jak się nazbiera pełna rozmiarówka jednej rzeczy to tak. Zobaczymy jeszcze jak to będzie wyglądać w praktyce. Dostawy są średnio co 1-2 tygodnie.

* zbieram zamówienie, wcześniej ustalam do kiedy chcę złożyć
* proszę o podawanie kodu, ceny, rozmiaru i zdjęcia np. 1234. H&M_17zł / S i zdjęcie
* wysyłam e-mail i czekam na weryfikację, jesteście o wszystkim na bieżąco informowane
* gdy, mam ciuszki w domu, robię zwroty i rozliczam wszystkie, dzwonię i proszę o odbiór ciuszków
* do zamówienia doliczamy jeszcze koszty wysyłki: 5zł
* proszę też o nie rozmyślanie się, gdy już wysłałam zamówienie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mag-team.pun.pl www.wwemagnus.pun.pl www.nidapinczow.pun.pl www.pokeswiat.pun.pl www.lordoftibia.pun.pl